in

Kurdela Nakışı Kolye Yapımı

Kurdele Nakışı Kolye Yapımı

Kurdele Nakışı Kolye Yapımı

Kurdele Nakışı Kolye Yapımı Kurdela nakışı kolye modelleri, etamin ya da uygun kumaş üzerine uygulanıp bir de zarif bir takı aparatı ile sunulduğunda harika aksesuarlar olarak kendilerine takı kutumuzda yer buluyorlar. Bu özel ve çok güzel takılardan siz de yapmak isterseniz o zaman haydi hep birlikte bakalım.

Malzemelerimiz hazırsa, sıra desen araştırmaya geldi. Kolyemizin ölçüleri genellikle 1.5, 3.5 cm arası olduğundan, o küçücük alana sığdırabileceğiniz bir desen olmalı. Yani bir çiçek, bir tomurcuk ve yaprak gibi. Ölçü büyüdükçe çiçeklerin ve tomurcukların sayısı artırılabilir, burada önemli olan çiçeğin büyüklüğü, yanına hangi minik çiçeği koyacağınız, tohum işi ile boş alanları işlerken vereceğiniz form ve tabiî ki renk uyumu. Bunun için önerim bolca gözlem yapmak, internetteki sayfaları gezerek, yapılmış örnekleri inceleyerek ve nakış dergilerinden faydalanarak bir ön hazırlık yapmak. İnanın, siz de kurdela ile harikalar yaratabilirsiniz. Tabi ne kadar çok teknik bilirseniz o kadar da yaratıcı olabilirsiniz.

 Kurdele nakışı kolye yapmak için gerekli malzemeler:

Çeşitli renklerde ve ebatlarda kurdela
Kurdela nakışı iğneleri
Kumaş
Kasnak
Dikiş malzemeleri (iğne, iplik, çizim için uçan kalem, çizgi sabunu, makas)
Desen
Kolye için yapmak için metal aparat, iç taşı, zincir, takı halkası ve birleştirmek için papağan yani takı klipsi, yapıştırıcı
Bolca sabır ve hayal gücü.

Sence nasıl?

0 Puan
Oyla Downvote

Toplam oy: 0

Yukarıdakiler:0

Oy yüzdesi:0.000000 %

Aşağıdakiler: 0

Vekil yüzdesi: 0.000000 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kurdele Nakışı Çiçek Modeli

Kurdele Nakışı Kanzashi Çiçeği Modeli