makrome ile çiçek yapımı
in ,

Makrome Çiçek Yapımı

Makrome İle Çiçek Yapımı

Makrome İle Çiçek yapımı

makrome ile çiçek yapımı  Makrome ipi ile yapabileceğiniz o kadar çok şey var ki… Makrome örgü hem çok kolaydır hem de çok zevklidir. Özellikle yazlık şeyler için makrome ipi kullanmak ideal! Çünkü kış aylarında yün ipleri tercih etmek daha iyi olacaktır. Makrome ipi ile yapabileceğiniz çok şey var demiştik, peki bunlar neler? Makrome düğümü ile makrome bileklikler yapabilirsiniz. Bir çocuğun dahi yapabileceği kadar kolay olan bileklikler son zamanlarda oldukça popüler.

İple çiçek yapımı makrome tekniğiyle gerçekleştirilir. İple çiçek nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız eğer, resimli anlatımımız size çok yardımcı olacaktır. Siz de evinizde geçirdiğiniz boş vakitlerinizde ip ile çiçek yapımıüzerine eğilebilir, keyifli vakit geçirirken edindiğiniz bu hoş hobiyle evinize farklı bir hava katabilirsiniz.

Sadece parmakların maharetine dayanan bu teknik ile arkadaşlarınızda ve sevdiklerinizde hayranlık uyandırabilirsiniz. Günümüzde bu tekniğin daha kolay yapılması için üretilmiş yardımcı aparatlar da bulunmaktadır. Bu aparatlardan da yararlanarak çocuklarınızla birlikte ipten çiçek yapımı gerçekleştirebilir, böylece hoşça vakit geçirebilirsiniz.

Yün, naylon, ipek, keten, mumlu ip gibi çok farklı ip türleri makrome tekniğinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Yapacağınız çiçeklerin rengi de tamamen sizin zevkinize kalmış. Yaptığınız bu çiçekleri yine aynı teknikle yapmış olduğunuz çantalarınızı, çiçekliklerinizi süslemekte kullanabilirsiniz.  Siz de ipten çiçek yapmak istiyorsanız resimli anlatımımızdan mutlaka faydalanın.

Sence nasıl?

0 Puan
Oyla Downvote

Toplam oy: 0

Yukarıdakiler:0

Oy yüzdesi:0.000000 %

Aşağıdakiler: 0

Vekil yüzdesi: 0.000000 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Makrome Bileklik Yapımı

Makrome Örgü İle Lale Yapımı