Tarih :16 Ocak 2020

Krokodil Örgü Parmaksız Eldiven Modelleri – Bayan Örgü Eldiven Modelleri

Krokodil Örgü Parmaksız Eldiven Modelleri

Krokodil Örgü Parmaksız Eldiven Modelleri Yetenekli bayanların ellerinden çıkan ve görenlerin dikkatini çekmeyi başaracak olan krokodil örgü parmaksız eldiven modelleri hakkında bahsedeceğiz bu yazımızda. Örgü severler, bu hoş ve farklı görüntüye sahip krokodil örgüyü eminim biliyorlardır.

Düz örgülere nazaran, kabarık, dolgun, adeta üst üste binmiş gibi görünen bu modele, timsah örgü modeli, timsah sırtı modeli, balık sırtı örgü modeli de denilmektedir. Gösterişli bir görünüme sahip krokodil modeli, düz örgüye göre yaparken daha dikkat ve özen istemekte, ilk defa örecek olanları az da olsa zorlamaktadır.

Krokodil modelini kullanarak kendinize ve sevdiklerinize soğuk kış günlerini ısıtabilmek için abiye ve transparan kıyafetlerinizle kullanabileceğiniz birbirinden şık şallar, isteğinize göre rengarek ve eğlenceli ya da tek renk ve asil duran atkılar, bereler, boyunluklar, kolluklar, parmaklı veya parmaksız örgü eldivenler, yelekler, hırkalar, bu tarzınıza uyum sağlayabilecek çantalar,cüzdanlar, hatta ev botları ve terlikler, eviniz için yastık kılıfları, battaniyeler örebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir