Tarih :22 Şubat 2020

Kurdele Nakışlı Tablo Modeli

kurdele nakışlı tablo modeli En güzel kurdele nakışı tabloları sizler için bir araya getirdik.Kurdele nakışı tablo modelleri sizin yaratıcılığınız ile doğru orantılı olarak çok farklı modeller olabilir.En yeni kurdela nakışı tablo örnekleri için doğru yerdesiniz.Kurdele nakışı tablolar evimizin duvarlarına astığımızda evimize farklı bir hava katacaktır.Tablo modelleri içinde kurdele nakışı tablolar gerçekten yapımı zahmetli ve görünümü ise çok şıktır.Daha fazla kurdela nakışı modelleri için itemizdeki diğer örneklere göz atabilirsiniz.

Çok basit örnekler bulunmak ile birlikte aynı zamanda da basit anlatımları ile sizlere yardımcı olunmaktadır. El becerinizi ve yaratıcılığınızı geliştirecek kurdele nakışı tablo modellerini bir günde çıkartabilir ve evinizin duvarına asabilirsiniz. Birbirinden güzel ve renkli modeller evinizin duvarını süslemek üzere sitemizde bulunuyor. İsterseniz el emeği ile yapılmış bu güzel tabloları sevdiklerinize hediye olarak da götürebilirsiniz.

Çok güzel bir fikir olacağı gibi dostlar arasında el emeği ürünlerin hediye olarak alınıp verilmesi de aradaki bağları güçlendirici güzel bir davranış olacaktır. Kurdele nakışı tablo modelleri için kurdele olarak evinizde bulunan diğer kurdeleleri de değerlendirebilirsiniz.

Hanımlar sizlere gerek kurdele gerekse örgü ve diğer hobi alanlarında daha kaliteli ve anlatımlı konular bulmaya devam edeceğim. Bunun için sitemizi takip etmeyi ve sık sık ziyaret etmeyi unutmayın. Her gün yeni konular eklemeye çalışıyorum. Yeni konularımızı sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

 

Ev içi duvar aksesuarlarına evde bir hobi adına yapılabilecek dekoratif ürünler. Kurdelelerden yapılan nakışlı çiçekli tablolar..

Papatya, gelincik, gül, zambak,  leylak,  erguvan gibi farklı çiçek türlerinin renkli saten kurdele ile nakışı karşımıza çıkan,  her mevsim özlenen huzur veren manzaralardan.  Hobi adına ne yapabilirim diye düşünen birçok kişinin hayatını ve evinin duvarlarını renklendirecek bir başka güzel dünya..

Bir kumaş üzerinde çalışarak , çiçekleri kurdele ile tamamlayarak çok güzel boyutlu tablolar yapıyoruz. Küçük bir teknikle böyle muhteşem tablolar hazırlayabilirsiniz. Sizlere kurdele nakışı leylak yapımı ve kurdele nakışı çiçek yapımından bahsedeceğiz. Yapılışını adım adım resimli olarak göreceksiniz. Kurdele nakışı ile ilgili bazı modellerin yapılışını hazırlamıştık sizlere. Şimdi anlatacağımız , sizlerle paylaşacağımız tekniği birçok çalışmanızda kullanabilirsiniz. Kurdeleden çanta süslemelerinde, bebek örgü süslemelerinde, kurdele nakışı seccade süslemelerinde, pano modelleri hazırlamada kullanabilirsiniz. Leylakların yanına kurdele nakışı kolay tablo yapımını ekleyebilirsiniz. Birbirini tamamlayacak ve şahane duracaktır. Kurdeleden çanta modelleri paylaşmıştık. Çok güzel tekniklerle , çok güzel süslemeler yapılmıştı. Sizde çantalarınızı aynı şekilde süsleyebilirsiniz. Muhteşem olacaklardır. Ve yine kurdele nakışının uygulandığı birçok farklı alana kurdele nakışı örneklerinden ulaşabilirsiniz. Sizlere fikir verecek 50 den fazla model vardı o galeride.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir